Aktualności

Bistro w biurowcu

Z przyjemnością informujemy, że w naszym biurowcu został otwarty punkt gastronomiczny BISTRO BAR LUX. Telefon do zamówień: 506 703 543. ZAPRASZAMY!

Czytaj wiecej...

Dostępne pomieszczenia biurowe

Biuro dla biznesu Z radością pragniemy Państwa poinformować, że w wyniku przeprowadzonej modernizacji, w naszych zasobach pojawiły się dodatkowe pomieszczenia biurowe. W biurach najemcy mogą podłączyć Internet od różnych...

Czytaj wiecej...

Małe biura

Dysponujemy małymi biurami do wynajęcia (od ok. 11,5 m²) na piętrach 5, 6 i 9. Atrakcyjna lokalizacja, miejsca parkingowe bezpośrednio pod budynkiem. Zapraszamy! http://www.arenda.pl/portfolio/male-biura-na-6-pietrze/

Czytaj wiecej...

Komfortowe biuro do wynajęcia

Informujemy, że na poziomie 4 dysponujemy lokalem klimatyzowanym http://www.arenda.pl/portfolio/lokal-klimatyzowany/. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta.

Czytaj wiecej...

Lokale z aneksem kuchennym

Dysponujemy lokalami, w których można urządzić aneksy kuchenne: http://www.arenda.pl/portfolio/lokale-na-6-pietrze/ http://www.arenda.pl/portfolio/lokal-klimatyzowany/ http://www.arenda.pl/portfolio/2p-2-211/ Zapraszamy do kontaktu w celu obejrzenia pomieszczeń.

Czytaj wiecej...