Wynajem lokali biurowych

Firmy w biurowcu

Ponad 70 firm wynajęło u nas lokale.

Od ponad 10-ciu lat wśród Najemców naszych lokali znajdują się siedziby kilkudziesięciu firm ogólnopolskich oraz mniejszych, o zasięgu lokalnym.


Agencja Asekuracji i Ochrony CERTUM

Agencja Asekuracji i Ochrony "CERTUM" Sp. z o. o. rozpoczęła swoją działalność w 1993 r. na podstawie Koncesji wydanej przez Ministra Spraw Wewnętrznych.
Naszym klientom proponujemy profesjonalne i kompleksowe rozwiązania z zakresu ochrony osób i mienia oraz szeroki wachlarz usług. Cechuje nas wieloletnie doświadczenie i wysoka jakość wykonywanych usług.

http://www.certum-ochrona.pl

Inter Cars S.A.

Inter Cars SA to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo – Wschodniej. Oferta Spółki obejmuje również wyposażenie warsztatowe, w szczególności urządzenia do obsługi i naprawy samochodów oraz części do motocykli i tuningu.

http://www.intercars.com.pl

Beck & Pollitzer Polska Sp. z o.o.

Beck & Pollitzer jest jednym z wiodących europejskich wykonawców świadczących usługi inżynieryjne, specjalizując się w instalacjach i relokacjach wszelkiego rodzaju maszyn oraz zakładów produkcyjnych.

http://www.beck-pollitzer.pl

Zakłady Automatyki Rotametr Sp. z o.o.

Producent aparatury kontrolno-pomiarowej dla przemysłu.

http://rotametr.com.pl

Energotest Sp. z o.o.

PPHU Polifarb sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "POLIFARB" Spółka z o.o. z siedzibą w Gliwicach.
Szeroki asortyment farb dekoracyjnych i przemysłowych.

http://www.polifarb-gliwice.pl

POLMAR Marek Połeć

POLMAR zaopatruje profesjonalne serwisy w układy tnące i części zamienne do pilarek łańcuchowych, kos spalinowych i kosiarek. Dostarcza na rynek głównie łańcuchy tnące i prowadnice do pilarek spalinowych i harvesterów, zębatki i bębny sprzęgłowe, głowice żyłkowe, tarcze i żyłki tnące do wykaszania traw i chwastów oraz szeroką gamę akcesoriów branżowych.

http://www.polmar-poland.com

Zobacz co oferujemy naszym Klientom, sprawdź nasze atuty. przejdź do strony