O nas

ARENDA Sp. z o.o.

Spółka ARENDA stworzona została w 2000 r. przez grupę właścicieli nieruchomości, posiadających kilkuletnie doświadczenie w wynajmie dużych powierzchni biurowo-produkcyjnych.

Nasz zespół składa się z kadry zarządzającej, pracowników biurowych oraz pracowników obsługi technicznej. Wszyscy jesteśmy fachowcami w zakresie pełnionej funkcji. Posiadamy kompetencje by prowadzić działalność w sposób profesjonalny. Nasze zaplecze kadrowo techniczne zapewnia prawidłową obsługę obiektu.

Inwestujemy w rozwój zarówno naszych kwalifikacji jak i obiektów którymi zarządzamy.

CHORZOWSKA 44b

Na przełomie lat, pod naszym zarządem, biurowiec przy ul. Chorzowska 44b przeszedł szereg modernizacji, celem podniesienia prestiżu i bezpieczeństwa. Naszym celem było i jest sprostać wymogom i standardom, które stawiają obecne trendy oraz wymagania klientów.

NASZE ATUTY

Doskonała lokalizacja zapewnia szybki i płynny dojazd przy równoczesnym bezpośrednim sąsiedztwie gliwickich terenów rekreacyjnych: lasu komunalnego z tężnią solankową i trasami dla rowerzystów, biegaczy i rolkarzy.

Zapewniamy możliwość parkowania samochodów wokół obiektu, oraz przechowywania rowerów w rowerowni wewnątrz biurowca- aktualnie powstaje miejska trasa rowerowa, której przebieg będzie obejmował ulicę Chorzowską

Bezpieczeństwo energetyczne zapewnia rezerwowe zasilanie obiektu.

NASZA KADRA

Szukasz biura dla swego biznesu ?

Mamy dla Ciebie wspaniałą ofertą. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

ZOBACZ CO MÓWIĄ NASI KLIENCI

Biuro naszej pracowni jest zlokalizowane w biurowcu przy ul. Chorzowskiej 44b. Z biegiem czasu potwierdziło się, że była to słuszna decyzja. Wyśmienita lokalizacja dla nas i naszych partnerów biznesowych - niczym centrum aglomeracji.

Image

Patrycja Kalinowska

Właściciel, inżynier

Rekomendujemy powierzchnie biurowe, zarządzane przez ARENDA Sp. z o.o. W wieżowcu Chorzowska 44b znajduje się siedziba naszego studio fotograficzne oraz biuro naszej firmy. Wynajmowane przez nas powierzchnie spełniają nasze oczekiwania. Polecam.

Image

Judyta Skorus

Fotograf - studio IKONA

Wynajmując biuro w ARENDA podjęliśmy właściwą decyzję. Lokale są dopasowane do naszych oczekiwań, a jakże ważna infrastruktura teleinformatyczna stoi na wysokim i stabilnym poziomie. Niniejszym komentarzem przesyłamy najlepsze rekomendacje właścicielowi i zarządcy obiektu.

Image

Paweł Jagodziński

Usługi IT, Code2You - programista

Serdecznie polecamy lokale w gliwickim biurowcu Chorzowska 44b. Nasza przestrzeń biurowa została dostosowana do założeń, które przestawiliśmy przed zawarciem umowy. Biznes w tym miejscu to dobra inwestycja.

Image

Wanda Politowska

Grupa Finansowa TWP