Aktualności

Poszukiwany pracownik

Do naszego biura w Gliwicach poszukujemy pracownika/pracownicy do działu technicznego: https://www.olx.pl/oferta/praca/specjalista-specjalistka-ds-obslugi-technicznej-budynku-CID4-IDZm6lJ.html https://www.pracuj.pl/praca/specjalista-specjalistka-ds-obslugi-technicznej-budynku-gliwice-chorzowska-44b,oferta,1003232350?s=1f7c2c91&searchId=MTcxMTA5NzU5MTk0OC40Nzg1

Czytaj wiecej...

Lokale z aneksem kuchennym

Dysponujemy lokalami, w których można urządzić aneksy kuchenne: http://www.arenda.pl/portfolio/lokale-na-6-pietrze/ http://www.arenda.pl/portfolio/lokal-klimatyzowany/ http://www.arenda.pl/portfolio/2p-2-211/ Małe biuro na 4 piętrze – ARENDA Gliwicehttps://www.arenda.pl/portfolio/male-biuro-na-4-pietrze/ Zapraszamy do kontaktu w celu obejrzenia pomieszczeń.

Czytaj wiecej...

Bistro w biurowcu

Z przyjemnością informujemy, że w naszym biurowcu działa punkt gastronomiczny BISTRO BAR LUX realizujący także zamówienia na wynos. Telefon do zamówień: 506 703 543. ZAPRASZAMY!

Czytaj wiecej...

Komfortowe biuro do wynajęcia

Informujemy, że na poziomie 4 dysponujemy lokalem klimatyzowanym http://www.arenda.pl/portfolio/lokal-klimatyzowany/. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta.

Czytaj wiecej...

Małe biura

Dysponujemy małymi biurami do wynajęcia (od 13,00 m²) na piętrach 2, 6 i 9. Atrakcyjna lokalizacja, miejsca parkingowe bezpośrednio pod budynkiem. Zapraszamy!

Czytaj wiecej...