Aktualności

PROMOCJA aż do 50%!!!

Podpisz – do końca września br. – umowę na najem lokalu, a przez pierwsze 3 miesiące zapłacisz czynsz* niższy nawet o 50%. Warunkiem niezbędnym jest zawarcie umowy na co...

Czytaj wiecej...

Agencja Poczty Polskiej

Z przyjemnością informujemy, że w naszym biurowcu – w pasażu głównym (wejście od strony ul. Chorzowskiej) – rozpoczyna działalność agencja Poczty Polskiej (telefon kontaktowy: 692 353 154). Godziny otwarcia:...

Czytaj wiecej...

Małe biura

Dysponujemy małymi biurami do wynajęcia (od ok. 13,00 m²) na piętrach 2, 4, 5 i 6. Atrakcyjna lokalizacja, miejsca parkingowe bezpośrednio pod budynkiem. Zapraszamy!

Czytaj wiecej...

Bistro w biurowcu

Z przyjemnością informujemy, że w naszym biurowcu działa punkt gastronomiczny BISTRO BAR LUX realizujący także zamówienia na wynos. Telefon do zamówień: 506 703 543. ZAPRASZAMY!

Czytaj wiecej...

Komfortowe biuro do wynajęcia

Informujemy, że na poziomie 4 dysponujemy lokalem klimatyzowanym http://www.arenda.pl/portfolio/lokal-klimatyzowany/. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta.

Czytaj wiecej...

Lokale z aneksem kuchennym

Dysponujemy lokalami, w których można urządzić aneksy kuchenne: http://www.arenda.pl/portfolio/lokale-na-6-pietrze/ http://www.arenda.pl/portfolio/lokal-klimatyzowany/ http://www.arenda.pl/portfolio/2p-2-211/ Małe biuro na 4 piętrze – ARENDA Gliwicehttps://www.arenda.pl/portfolio/male-biuro-na-4-pietrze/ Zapraszamy do kontaktu w celu obejrzenia pomieszczeń.

Czytaj wiecej...