O nas

ARENDA Sp. z o.o.

Spółka ARENDA została założona w 2000 r. przez grupę właścicieli nieruchomości, posiadających wieloletnie doświadczenie w wynajmie dużych powierzchni biurowo – produkcyjnych.

Nasz zespół składa się z kadry zarządzającej, pracowników biurowych oraz pracowników obsługi technicznej. Wszyscy jesteśmy fachowcami w zakresie pełnionej funkcji. Posiadamy kompetencje by prowadzić działalność w sposób profesjonalny. Nasze zaplecze kadrowo – techniczne zapewnia prawidłową obsługę obiektu.

Inwestujemy w rozwój zarówno naszych kwalifikacji jak i obiektów którymi zarządzamy.

CHORZOWSKA 44b

Na przełomie lat, pod naszym zarządem, biurowiec przy ul. Chorzowskiej 44b przeszedł szereg modernizacji, aby podnieść prestiż i bezpieczeństwo. Naszym celem było i jest sprostanie wymogom i standardom, które stawiają obecne trendy oraz klienci.

NASZE ATUTY

Doskonała lokalizacja zapewnia szybki i płynny dojazd przy równoczesnym bezpośrednim sąsiedztwie gliwickich terenów rekreacyjnych: lasu komunalnego z tężnią solankową i trasami dla rowerzystów, biegaczy i rolkarzy.

Zapewniamy możliwość parkowania samochodów wokół obiektu oraz przechowywania rowerów w rowerowni wewnątrz biurowca – aktualnie powstaje miejska trasa rowerowa, której przebieg będzie obejmował ulicę Chorzowską.

Bezpieczeństwo energetyczne zapewnia rezerwowe zasilanie obiektu.

NASZA KADRA

Szukasz biura dla swego biznesu?

Mamy dla Ciebie wspaniałą ofertę. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

ZOBACZ CO MÓWIĄ NASI KLIENCI

Biuro naszej pracowni jest zlokalizowane w biurowcu przy ul. Chorzowskiej 44b. Z biegiem czasu potwierdziło się, że była to słuszna decyzja. Wyśmienita lokalizacja dla nas i naszych partnerów biznesowych - niczym centrum aglomeracji.

Image

Patrycja Kalinowska

Właściciel, inżynier

Rekomendujemy powierzchnie biurowe, zarządzane przez ARENDA Sp. z o.o. W wieżowcu Chorzowska 44b znajduje się siedziba naszego studio fotograficzne oraz biuro naszej firmy. Wynajmowane przez nas powierzchnie spełniają nasze oczekiwania. Polecam.

Image

Judyta Skorus

Fotograf - studio IKONA

Wynajmując biuro w ARENDA podjęliśmy właściwą decyzję. Lokale są dopasowane do naszych oczekiwań, a jakże ważna infrastruktura teleinformatyczna stoi na wysokim i stabilnym poziomie. Niniejszym komentarzem przesyłamy najlepsze rekomendacje właścicielowi i zarządcy obiektu.

Image

Paweł Jagodziński

Usługi IT, Code2You - programista

Serdecznie polecamy lokale w gliwickim biurowcu Chorzowska 44b. Nasza przestrzeń biurowa została dostosowana do założeń, które przestawiliśmy przed zawarciem umowy. Biznes w tym miejscu to dobra inwestycja.

Image

Wanda Politowska

Grupa Finansowa TWP